KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15218317
nr 1521 8317
Otto Klank
(f. 1915)
Oljemålning, Signerad, daterad -47, Vinterlandskap. Olja på pannå, 60x50 cm, yttermått inklusive ram: 77x66
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 februari 2023
kl 20:29:48
13/2 20:24:48